O Firmě

 

Společnost R A N s.r.o. je perspektivní a flexibilní firma se stabilním postavením na tuzemském i zahraničním trhu. Naší filozofií je individuální přístup k obchodním partnerům za účelem nalezení optimálního technického a obchodního řešení pro každého zákazníka.

 

Obchodní podmínky spol. R A N s.r.o:  obch-podminky

 

Sídlo firmy

 

Sídlo a provozovna společnosti se nachází na okraji obce Kryry, v blízkosti důležitého průsečíku obchodních cest, přibližně 7 km od křižovatky silnic E48  (Praha-Karlovy Vary) a č. 27 (Plzeň-Most).

 

Historie

 

Od svého vzniku v červenci roku 1996 prošla firma R A N s.r.o. mohutným vývojem. Výrobní prostory o rozloze cca 2500 m2, s přilehlými skladovacími objekty a administrativní budovou jsou vybaveny nejmodernějším strojním zařízením. Strojový park je však i nadále udržován a doplňován o nové, moderní a kvalitní stroje, což jistě přispěje k dalšímu rozvoji firmy a rozšíření nabídky poskytovaných služeb.

 

Současnost

 

V současné době se společnost opírá o tým zhruba 45 stálých zaměstnanců.        

Tým našich zaměstnanců je složen jak z odborníků s mnohaletými zkušenostmi ve strojírenství, tak i z mladých a perspektivních techniků, kteří jsou pravidelně proškolováni dle trendu vývoje nových technologií ve společnosti.

 


 

 

 
 
 
Poptávka on-line

 

Poptejte naše služby prostřednictvím krátkého fomuláře.

Ozveme se Vám během krátké doby.

 
 

 

Vítejte v R A N s.r.o.

Představuje se Vám firma R A N, společnost s ručením omezeným, současná mladá výrobní firma podnikající v oblasti kovovýroby. Své současné stabilní postavení na českém i zahraničním trhu získala firma R A N díky své podnikové filozofii, kterou staví na principu individuálního přístupu ke každému zákazníkovi, pro něhož se vždy snaží nalézt optimální řešení a to jak po stránce technické, tak i obchodní.

 

 

R A N s. r. o.  Hlavní 61  Kryry 439 81

 

ran(a)ran-kryry.cz

 

+420 415 216 105

 

Po-Čt / 6:00 - 15:30 Pá / 6:00 - 13:00